سوابق فرهاد شهسواری

بیلبورد متخصص

رزومه ویترین تخصص و مهارتهای شماست

1391/10/19

آموزش گام به گام ساختن رزومه داشتن یک رزومه اولین اقدام موثر و مهم برای جذب در بازار کار می باشد. چندین سال پژوهش و مشاهده رزومه های موجود در ایران و خارج از ایران، مشکل نبودن یک راهنمای عملی برای نگارش رزومه را همواره احساس کردم. حتی بنده نیز بعد از فارغ التحصیلی روش مناسب یا قالب مناسبی نداشتم، تا اینکه با مطالعه و بررسی رزومه ها این مشکل را توانستم حل نمایم. اولین چیزی که شما به یک مدیر ارائه می دهید، رزومه است. پس این اولین قدم را باید حرفه ای و هوشمندانه بردارید. رزومه ویترین تخصص و مهارتهای شماست. پیوستهای رزومه، درخواست کار و حتی شکل یک رزومه، اولین نگرش یک مدیر را نسبت به شما شکل می دهد. حال برای شروع این حرکت با ما همراه شوید. با توجه به درخواستهای زیاد برای رزومه استاندارد، تصمیم گرفتیم تا از تمامی اعضاء، متخصصین، شاغلین جویای کار بهتر، افراد جویای کار، فارغ¬التحصیلان، همکاران و افراد دیگری که مایل هستند یک رزومه استاندارد داشته باشند دعوت کنیم تا در این طرح رایگان شرکت کنند. اگر پیام را مشاهده کردید و دوستانی داشتید که نیازمند این خدمات ما هستند به آنها نیز اطلاع دهید. مراحل کار به این صورت خواهد بود: 1. نوشتن تخصص ها و تولید رزومه اولیه 2. ارسال رزومه خود به آدرس sheninco@yahoo.com 3. دریافت یک یا چند قالب رزومه و توضیحات آن 4. تکمیل رزومه با قالب جدید و فرستادن آن به sheninco@yahoo.com 5. اصلاح رزومه توسط گروه ما و فرستادن آن به شما 6. دریافت نکات تکمیلی برای ارائه این رزومه به آگهی های استخدامی یا سایر موارد کارآفرینی. اینکه چه رزومه را به کجا بفرستید خیلی مهم است... همواره با استفاده از وبلاگ www.sheninco.blogfa.com با ما در ارتباط باشید. و از مطالب آموزشی آن بهره مند گردید. ما سعی کرده ایم همواره در کنارتان باشیم تا شما لذت خدمات اینترنتی رایگان را حس کنید. همچنین دستان دوستانی که نظرات، انتقادات یا پیشنهادی دارند و برای ما می فرستند را می بوسیم.
بیلبورد مرجع متخصصینيك ميخ به ديوار روبرو بكوب

1391/10/23

سعي كن حتماً همه متن را تا آخرين جمله بخواني. از همه مهمتر جمله آخر است كه بايد خوانده شود. يكي بود يكي نبود، يك بچه كوچيك بداخلاقي بود. پدرش به او يك كيسه پر از ميخ و يك چكش داد و گفت هر وقت عصباني شدي، يك ميخ به ديوار روبرو بكوب. روز اول پسرك مجبور شد 37 ميخ به ديوار روبرو بكوبد. در روزها و هفته ها ي بعد كه پسرك توانست خلق و خوي خود را كنترل كند و كمتر عصباني شود، تعداد ميخهايي كه به ديوار كوفته بود رفته رفته كمتر شد. پسرك متوجه شد كه آسانتر آنست كه عصباني شدن خودش را كنترل كند تا آنكه ميخها را در ديوار سخت بكوبد. بالأخره به اين ترتيب روزي رسيد كه پسرك ديگر عادت عصباني شدن را ترك كرده بود و موضوع را به پدرش يادآوري كرد. پدر به او پيشنهاد كرد كه حالا به ازاء هر روزي كه عصباني نشود، يكي از ميخهايي را كه در طول مدت گذشته به ديوار كوبيده بوده است را از ديوار بيرون بكشد. روزها گذشت تا بالأخره يك روز پسر جوان به پدرش روكرد و گفت همه ميخها را از ديوار درآورده است. پدر، دست پسرش را گرفت و به آن طرف ديواري كه ميخها بر روي آن كوبيده شده و سپس درآورده بود، برد. پدر رو به پسر كرد و گفت: « دستت درد نكند، كار خوبي انجام دادي ولي به سوراخهايي كه در ديوار به وجود آورده اي نگاه كن !! اين ديوار ديگر هيچوقت ديوار قبلي نخواهد بود. پسرم وقتي تو در حال عصبانيت چيزي را مي گوئي مانند ميخي است كه بر ديوار دل طرف مقابل مي كوبي. تو مي تواني چاقوئي را به شخصي بزني و آن را درآوري، مهم نيست تو چند مرتبه به شخص روبرو خواهي گفت معذرت مي خواهم كه آن كار را كرده ام، زخم چاقو كماكان بر بدن شخص روبرو خواهد ماند. يك زخم فيزكي به همان بدي يك زخم شفاهي است. دوست ها واقعاً جواهر هاي كميابي هستند ، آنها مي توانند تو را بخندانند و تو را تشويق به دستيابي به موفقيت نمايند. آنها گوش جان به تو مي سپارند و انتظار احترام متقابل دارند و آنها هميشه مايل هستند قلبشان را به روي ما بگشايند.» « پشت سرمن قدم برندار، چون ممكن است راه رو خوبي نباشم، قبل ازمن نيز قدم برندار، ممكن است من پيرو خوبي نباشم ، همراه من قدم بردار و دوست خوبي براي من باش.»
بیلبورد مرجع متخصصینجملات قصار :

1391/10/23

جملات قصار : • وظيفه باعث می‌شود تا کارها را به‌خوبی انجام دهی، اما عشق کمک می‌کند تا آن‌ها را زيبا انجام دهی. «کوبايی» • عشقی که با اشک چشم شست و شو شود همیشه پاک و تمیز خواهد بود . شکسپیر • يکی زيبايی منظره را می بيند، ديگری کثيفی پنجره را. اين شما هستيد که انتخاب می کنيد چه چيزی را ببينيد و به چه چيز بينديشيد. «اندرو متيوس» • راز شاد زیستن انجام دادن آنچه دوست داریم نیست، دوست داشتن آنچه انجام می دهیم است . • براي دوست خود يك دفعه تمام حجت خود را ظاهر مكن زيرا هر وقت اندك تغييري مشاهده كرد تو را دشمن مي دارد « سقراط» • دوست داشتن کساني که دوستمان مي‌دارند کار بزرگي نيست، مهم آن است آنهايي را که ما را دوست ندارند، دوست بداريم. حضرت عيسي مسيح • تجربه هميشه به نفع انسان نيست چون هيچ حادثه اي دو بار به يک شکل رخ نمي دهد. « چرچيل » • تو ثروتمند نيستی مگر آنکه چيزی داشته باشی که با پول نتوان خريد. «کارت بروکس» • همه می‌خواهند بشريت را عوض کنند، دريغا که هيچ کس در اين انديشه نيست که خود را عوض کند. «لئو تولستوی» • در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي‌كنند به اندازه كافي عاقلند. «رنه دكارت» • زندگی تراژدی است برای آن‌کسی‌که احساس می‌کند و کمدی است برای آنکه می‌انديشد.«ژان دلابروير» • هميشه عاشق کسي باش که لايق عشق باشد نه تشنه ي عشق . زيرا تشنه ي عشق روزي سيراب مي شود. • درد را از هر سو که نوشتيم درد بود • وقتي خدا بخواهد براي شما هديه اي بفرستد آن را در مشکلي مي پيچد هرچه مشکل بزرگتر باشد ، هديه هم بزرگتر است. • اگر ما اصلا عيب نداشته باشيم از مشاهده اش در ديگران اينقدر خوشحال نمي شديم • سفر برايم هيچ چيزبه جز دلتنگي ندارد. اما زندگي به من آموخت براي بهتر ديدن عظمت و شکوه هر چيز، بايد قدري از آن دور شد! • مي گويد: هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم . هلن كلر • بخشش آن نيست که چيزي به من بدهي که من از تو بيشتر به آن نياز دارم، بلکه آن است که چيزي را به من ببخشي که خودت بيشتر از من به آن احتياج داري. جبران خليل جبران • شايد کسي را که با او خنديده اي فراموش کني , اما هرگز کسي را که با او گريسته اي از ياد نخواهي برد. جبران خليل جبران • مهم بودن خوب است اما خوب بودن مهمتر است. • هرگز عشق را گدايي نکنيد . معمولا چيز با ارزشي به گدا داده نمي شود. • اگه يه روز نتونستي گناه كسي رو ببخشي از بزرگي گناه اون نيست از كوچكي قلب توست. • دستت را بزار رو قلبت اين ساعت عمرت كه داره تيك تيك مي كنه . جالبه هموني كه بهت زندگي ميده برات شمارش معكوس را شروع كرده . • پول خوشبختي نمي‌آورد .... اما شکل دلپذيرتري از بدبختي را برايتان فراهم مي‌سازد.اسپايک ميليگان • خوشبختي توپي است که وقتي مي رود به دنبالش مي دويم و وقتي مي ايستد به آن لگد مي زنيم. • فرق ما با ديوانه ها در اين است که ما در اکثريت هستيم. ميشل فوکو • براي رسيدن به جايي که تا بحال نرسيده ايم بايد از راهي برويم که تا بحال نرفته ايم . گاندي • بازنده ها در هرجوابي مشكلي را مي بينند ولي برنده ها در هر مشكلي جوابي را مي بينند . سعي كنيد مثل برنده ها فكر كنيد. • انسان هاي موفق كارهاي متفاوت انجام نمي دهند بلكه كارها را به گونه اي متفاوت انجام ميدهند.
بیلبورد مرجع متخصصینسوابق شغلی، تحصیلی، پژوهشی

1386/09/15

کمپرسور

هواسان

100

1392/10/12

تکنیکهای بازاریابی و فروش

اتاق تعاون

100

تماس با فرهاد شهسواری

توجه توجه

از اینکه سایت مرجع متخصصین ایران را انتخاب فرموده اید، مفتخر و سپاسگزاریم و امیدواریم پاسخگوی ابراز محبت شما باشیم. به منظور حفظ آرامش فکری متخصصین عضو، مکانیزم مدیریت محتوای پیامها، بر عهده گیرندگان پیام است، به این صورت که چنانچه پیام دریافت شده را نامناسب تشخیص دهند، با کلیک بر روی گزینه "مسدود شود" دیگر پیامی از شخص مورد نظر دریافت نخواهند کرد. همچنین، اعضایی که پیام آنها توسط 10 کاربر، مسدود شود، دیگر قادر به ارسال پیام نخواهند بود.


اضافه کردن فرهاد شهسواری به لیست دوستان

صفحه اول سایت مرجع متخصصین ایران
ورود به سایت مرجع متخصصین ایران
ورود به سایت مرجع متخصصین ایران
ایمیل: ******.********@*********.***
تلفن: **** *** ****
سایت: https://t.me/bokonkor
آدرس: ********** ******* ***** *********** ****** **

ارسال پیام به فرهاد شهسواری

نام و نام خانوادگی

ایمیل

موبایل

موضوع

پیام