سوابق فرامرز اشنای قاسمی

بیلبورد متخصص

مجموعه آثار فکاهی - طنز

1393/05/16

اين برگ سبز که فاقد هرگونه تحفه درويش و يا مقدمه‌ای و شامل دو فصل است تقديم شما سروران گرامی می‌شود. فصل اول شامل زندگينامه هنری و آثار پيشتر چاپ يا پخش شده در رسانه‌های مختلف، همچون "گل‌آقا"، "طنز پارسی"، "فکاهيون"، "خورجين"، "دنيای ورزش"، "اطلاعات"، "خبر جنوب"، "روز هفتم"، "صدا و سيمای جمهوری اسلامی ايران" و برخی رسانه‌هاست که "با نام" و "بی نام" و در مواردی حتی "با نام افرادی به‌جز خودم"، اقدام به ارائه آثارم کرده‌اند. آثاری مانند اين کاريکلماتور که چه بسا شما هم آن را متعلق به فرد ديگری به‌جز بنده می‌دانيدش: شب يلدا، شب‌ترين شب سال است. فصل دوم نيز مربوط به آثار چاپ نشده‌ام است. اين فصل نيز با توجه به ژانر متنوع مطالب، شامل چند بخش است. در پايان، اميد است که اين کشکول مطالب، مقبول نظر شما مهربانان واقع شود. در ضمن، نمی‌دانم الان که اين جمله را می‌خوانيد من در قيد حيات هستم يا خير؟ با اين حال خوشحال می‌شوم نظرات خود را به نشانی پستی الکترونيکی من ارسال نماييد: faramarz_1347@yahoo.com مسلماً اگر بيش از يک ماه شد و پاسخی از من دريافت نکرديد، شک نکنيد که پاسخ جمله سؤالی فوق، به احتمال زياد مثبت است.
بیلبورد مرجع متخصصیناستاتیک

1393/03/09

این کتاب به عنوان مرجع درسی استاندارد طراحی شده و هدف آن کمک به دانشجویان رشته‌های مهندسی و علوم، جهت به‌دست آوردن اطلاعات کامل و کسب مهارت در مکانیک تحلیلی و کاربردی می‌باشد. کتاب براساس این عقیدة نویسندگان که «مسائل حل شدة متعدد یکی از بهترین روش‌های تشریح و اثبات اصول اساسی در ذهن می باشد» طراحی شده است. در این کتاب از هردو سیستم واحدهای SI و آمریکایی استفاده شده است. روش‌های برداری درفصولی کاربرد داشته‌اند که این روش‌ها باعث سادگی درتئوری و حل مسائل می‌شوند و در مسائلی که نیاز به روش‌های برداری نمی‌باشد، از شیوه‌های عددی بهره گرفته شده است. عناوین فصل‌ها در كليه مراجع استاندارد مکانیک وجود دارد. هرفصل با تعاریف مربوط، اصول و قضایا شروع شده و در پی این مطالب مجموعه‌ای از مسائل حل شده و مسائلی که باید توسط خود دانشجو حل گردند، ارائه شده است. مسائل حل شده به تشریح و تثبیت تئوری‌های ارائه شده کمک مي‌كنند. مثال‌های عملی و کاربردی نیز، نکات ظریفی را روشن کرده که دانشجو را قادر به استفاده از اصول اساسی اين اين مبحث می‌کند. اثبات قضایا و استخراج فرمول‌ها نیز در ردیف برخي از مسائل حل شده قرار گرفته‌اند. بالاخره مسائل تکمیلی که باید توسط خود دانشجو حل گردد، دوره کاملی از مطالب هرفصل را عرضه می‌دارند.
بیلبورد مرجع متخصصینسوابق شغلی، تحصیلی، پژوهشی

از 1376/07/01 تا ادامه دارد

عضو هیأت علمی

دانشگاه شهید رجایی

تدریس و تحقیق

از 1372/01/01 تا ادامه دارد

ترجمه و ویراستاری کتاب

1372/06/31

دانشگاه صنعتي اميركبير: كارشناسي

رشته: مهندسي مكانيك

گرایش: طراحي جامدات

1375/06/31

دانشگاه صنعتي اميركبير: كارشناسي ارشد

رشته: مهندسي مكانيك

گرایش: ساخت و توليد

1386/12/12

دانشگاه صنعتي خواجه نصير: دكتري

رشته: مهندسي مكانيك

گرایش: طراحي جامدات

تماس با فرامرز اشنای قاسمی

توجه توجه

از اینکه سایت مرجع متخصصین ایران را انتخاب فرموده اید، مفتخر و سپاسگزاریم و امیدواریم پاسخگوی ابراز محبت شما باشیم. به منظور حفظ آرامش فکری متخصصین عضو، مکانیزم مدیریت محتوای پیامها، بر عهده گیرندگان پیام است، به این صورت که چنانچه پیام دریافت شده را نامناسب تشخیص دهند، با کلیک بر روی گزینه "مسدود شود" دیگر پیامی از شخص مورد نظر دریافت نخواهند کرد. همچنین، اعضایی که پیام آنها توسط 10 کاربر، مسدود شود، دیگر قادر به ارسال پیام نخواهند بود.


اضافه کردن فرامرز اشنای قاسمی به لیست دوستان

صفحه اول سایت مرجع متخصصین ایران
ورود به سایت مرجع متخصصین ایران
ورود به سایت مرجع متخصصین ایران
ایمیل: ******.********@*********.***
تلفن: **** *** ****
سایت: ashena.co
آدرس: ********** ******* ***** *********** ****** **

ارسال پیام به فرامرز اشنای قاسمی

نام و نام خانوادگی

ایمیل

موبایل

موضوع

پیام