سوابق سید اسماعیل میرحسینی

بیلبورد متخصص

به خدا گفتم

1393/12/03

گفتم: خدا آخه این همه سختی؟ چرا؟ گفت: «انَّ مع العسر یسرا» “قطعا به دنبال هر سختی، آسانی است.(انشراح/6) گفتم: واقعا؟! گفت: «فإنَّ مع العسر یسرا» حتما به دنبال هر سختی، آسانی است.(انشراح/7) گفتم: خب خسته شدم دیگه… گفت: «لاتـقـنطوا من رحمة الله» از رحمت من ناامید نشو.(زمر/53) گفتم: انگار منو فراموش کردی! گفت:«اذکرونی اذکرکم» منو یاد کن تا یادت باشم. گفتم: تا کی باید صبر کرد؟! گفت: « وَ ما یدریک لَعلَّ السّاعة تکون قریبا» تو چه می دانی، شاید موعدش نزدیک باشد.(احزاب/63) «انّی اعلم ما لاتعلمون» من چیزایی میدونم که شما نمی دونید.(بقره/ 30) گفتم: تو بزرگی و نزدیکیت برای من کوچک، خیلی دوره! تا اون موقع چی کار کنم؟ گفت: « و اتّبع ما یوحی الیک و اصبر حتی یحکم الله» حرف هایی که بهت زدمو گوش کن، و صبر کن ببین چی حکم می کنم. (یونس/ 109) ناخواسته گفتم: الهی و ربّی من لی غیرک (خدایا آخه من غیر تو کیو دارم؟!) گفت: «الیس الله بکاف عبده» من هم برای تو کافی ام.(زمر/36)
بیلبورد مرجع متخصصینبا خود پیمان ببندید

1392/10/24

با خود پیمان ببندید آنقدر قوی شوید که هیچ چیز و هیچ چیز و هیچ چیز آرامش ذهنیتان را به هم نریزد. با خود پیمان ببندید در هر گفتگویی کلامی از سلامتی شادی و ثروت را بر زبان جاری سازید. باخود پیمان ببندید همواره تواناییهای دوستانتان را به آنها یادآور شوید (حس خوب مفید بودن را برای دوستانتان بوجود آورید) با خود پیمان ببندید نیمه روشن هر چیزی را بنگرید، آنگاه تاریکی کنار رفته و روئیاهایتان تحقق می‌یابد. با خود پیمان ببندید به بهترین فکر کنید، برای بهترین کار کنید و فقط بهترین را بخواهید. با خود پیمان ببندید مشتاق موفقیت دیگران باشید، آنچنان که گویی آن موفقیت از آن شماست. با خود پیمان ببندید اشتباهات گذشته را فراموش کنید و به سوی دست‌یافته‌های بزرگتر در آینده حرکت کنید. با خود پیمان ببندید به تمام موجودات زنده با لبخند نگاه کنید. با خود پیمان ببندید آنقدر برای رشد و تعالی خود زمان صرف کنید، تا دیگر زمانی برای انتقاد کردن از دیگران نداشته باشید. با خود پیمان ببندید برای ناراحتی صبور، برای ترس قوی و در برابر خشم متین باشید. با خود پیمان ببندید که بهترین باشید و به دنیا بگویید که بهترین هستید. تا زمانی که اعمالت بهترین بودن تو را حفظ می کند تمام کائنات گویی که در دستان توست.
بیلبورد مرجع متخصصینسوابق شغلی، تحصیلی، پژوهشی

از 1392/11/01 تا 1393/04/30

دپارتمان آموزشی

موسسه آموزش عالی و غیر انتفاعی هدف

مدرس

[F_Date]

دومین همايش منطقه ای دستاوردهای نوین در برق و کامپیوتر جویبار

شرکت کننده

1

تماس با سید اسماعیل میرحسینی

توجه توجه

از اینکه سایت مرجع متخصصین ایران را انتخاب فرموده اید، مفتخر و سپاسگزاریم و امیدواریم پاسخگوی ابراز محبت شما باشیم. به منظور حفظ آرامش فکری متخصصین عضو، مکانیزم مدیریت محتوای پیامها، بر عهده گیرندگان پیام است، به این صورت که چنانچه پیام دریافت شده را نامناسب تشخیص دهند، با کلیک بر روی گزینه "مسدود شود" دیگر پیامی از شخص مورد نظر دریافت نخواهند کرد. همچنین، اعضایی که پیام آنها توسط 10 کاربر، مسدود شود، دیگر قادر به ارسال پیام نخواهند بود.


اضافه کردن سید اسماعیل میرحسینی به لیست دوستان

صفحه اول سایت مرجع متخصصین ایران
ورود به سایت مرجع متخصصین ایران
ورود به سایت مرجع متخصصین ایران
ایمیل: ******.********@*********.***
تلفن: **** *** ****
سایت: http://IrExperts.ir/Site/272456
آدرس: ********** ******* ***** *********** ****** **

ارسال پیام به سید اسماعیل میرحسینی

نام و نام خانوادگی

ایمیل

موبایل

موضوع

پیام